0246 224 37 80 - 0533 577 51 57
iletisim@hasgulcam.com.tr
IspartaCam

Cam

 Düz Cam, cam eriyiğinin ermiş kalay üzerinde yüzdürülmesi (floting) suretiyle üretilir. Bu proses camın iki yüzünün birbirine paralel ve hatasız olmasını sağlar.

Renkli Cam, HELIO füme, HELIO bronz, HELIO yeşil, HELIO mavi, ŞİŞECAM’ın ergitme prosesi öncesi, cam harmanında renklendirici katkıların ilavesiyle elde edilen harmandan renkli camlarıdır. Muhtelif renklerdeki HELIO serisi yalıtkan camlamalarda ve yalıtım camı kombinasyonlarında düşük yansıtmalı güneş kontrol kazançları sağlarken güneş ve ısı kontrol kaplamalı camlar ile ayna üretiminde alt cam olarak da kullanılabilirler.

ISICAM, iki veya daha çok sayıda cam plakanın, aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında birleştirilmesi ile oluşturulan yalıtım camı ünitesidir.

Buzlu Cam, Renksiz ve renkli cam eriğin biri desenli, iki merdane arasında geçirilmesi suretiyle üretilen buzlu camların bir yüzü düz, diğeri desenlidir. Desenlerin derinliği ve dokusu buzlu camın ışık ve görüntü geçirgenliğini belirler. 4-6 mm kalınlıktadır.

Fotoğraflar